Ankara Adana Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar ?

Ankara Adana ev taşıma fiyatları konusunda bilgilendirme yazımız her detaya değinmektedir. Ancak şunu başta söyleyelim eşyaları görmeden yeterli verileri almadan kaba taslak fiyat vermek çok sağlıklı değildir. Biz Adana evden eve nakliyat firması olarak bu konuda son derece hassas davranıyoruz.

Adana Ankara Ev Taşıma Fiyatları Tahmini

Bizden Adana Ankara arası ev taşıma talebinde bulunan müşterilerimize ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Bu hizmet esnasında evinizi uygun olduğunuz bir anda ziyaret ederek tespit yapıyor ve sizi bilgilendiriyoruz. Asansörlü taşımacılık ve diğer işlemler için uygunluk kontrol ediliyor.

Adana Ankara ev taşıma fiyatları için net olarak konuşmak yanlıştır. Her geçen gün yakıt ve diğer kullanılan malzemelere zam gelmektedir. Bu yüzden anlık olarak fiyatlandırma yapmak en doğrusudur. Bazı müşteriler 2 ay önceden arayıp fiyat almaktadır. Ancak 2 ay sonra ne olacağını kimse bilemez.

adana ankara ev taşıma fiyatları

Örnek Adana Ankara Ev Taşıma Fiyatları Listesi

  • Adana Ankara 1+1 ev taşıma fiyatı : 3750 ₺  asansörsüz
    • Adana Ankara 2+1 ev taşıma fiyatı: 4500₺ asansörsüz
    • Adana Ankara 3+1 Ev Taşıma Fiyatı : 5000₺ asansörsüz

Bu fiyatlar örnek fiyatlardır. Asansörsüz den kastımız yeni ev 1. kat ve eski evde en fazla  2. kat olması durumundadır. Yüksek katlarda her iki taraf için ortalama 1000 ₺ fark çıkacaktır. Ayrıca Ankara evden eve nakliyat için de anlaşmalı olduğumuz  firmalar mevcuttur.

Siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz telefonda verilen kaba taslak fiyatlara itibar etmeyiniz. Firmanın eşyalarınızı görmesini sağlayınız. Hatta sözleşme yaparak işinizi garanti altına almanızdır. Bazı kişi ve ya kuruluşlar başta ucuz fiyat verir ve daha sonra çeşitli bahaneler ile fiyatları yükseltmektedir. Bu gibi durumlara maruz kalmamak için sağlam adımlar atmanızı öneriyoruz.

Tedbir Nakliyat Ne Yapar?

Adana Ankara arası ev taşıma için bize ulaşın. Gelip eşyalarınızı görelim böylelikle tanışmış da oluruz. Anlaşma sağlanır ise sözleşmemizi yapalım. Sigorta işlemleri ,teslim alma ve teslim etme tarihlerini belirleyelim. Bizden tam olarak nasıl bir hizmet istediğiniz anlayalım ve Adana Ankara evden eve nakliyat planını sorunsuz oluşturalım.

Firmamız da kapalı kasa ev taşıma araçları mevcuttur. Şehirler arası nakliyat işlerinin tümünde eşya bedelince yol sigortası yapılmaktadır .Sigortalı taşımacılık eşyalarınızı garantiye almanın en iyi yoludur.

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Evden Eve Nakliyat