Adana Şehir İçi Nakliyat

Tedbir Nakliyat firmamız Adana şehir içi nakliyat servisi olarak tüm semtlerde hizmet veriyoruz. Zaman zaman hepimizin şehir içinde nakliye yapılması gereken eşyalarınız olabilir. Bunun bilincinde olarak taşıma servislerimiz ayarlıyoruz. Firmamız deneyimli bir Adana evden eve nakliyat şirketi olarak her türlü nakliye işinde hizmet verecek alt yapıya sahiptir. Çok geniş bir araç filomuz mevcuttur. Kamyon,kamyonet ve pikap tarzı araçlarımız ile anlık çözümler üretiyoruz.

Ayrıca şehir içi eşya taşımak isin kullandığımız bir adet asansörlü taşımacılık aracımızda mevcuttur. Çok yüksek katlı ev taşımalarında mobil asansörümüz ile hızlı ve hasarsız nakliyat hizmeti veriyoruz. Biz her müşterimiz önem veriyor ve ucuz Adana evden eve nakliyat fiyatları hazırlıyoruz. Fiyat teklifi formu aracılığı ile anında tahmin alabilirsiniz. Ve Ya Facebook sayfamızdan messenger bölümünden de anında canlı bilgi alabilirsiniz.

Şehir İçi Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Şehir içinde yapılacak bir nakliye hizmetinin fiyatı yapılacak işe göre değişir. Komple evden eve nakliye büyük araçlar ile yapılacağı için fiyatlar 1200 den başlar. Küçük taşıma işlerinde ve parça eşya taşıma işlerinde fiyatlar parça bazında belirlenir. Sade pikap kiralama ve ya kamyon kamyonet kiralama şöförlü olarak yapılmaktadır. Bunların fiyatı ise mesafeye göre 15-200₺ arası değişmektedir.

adana şehirler içi nakliye
adana şehir içi taşımacılık

Şehir İçi Evden Eve Taşımacılık

İşi doğru yapmak iyi bir planlamadan geçer. Bizde şehir içi taşımacılık için önceden ekspertiz hizmeti vererek size en uygun ev taşıma planını hazırlıyoruz. Bir semt ile bir diğer semt arası uzun ve ya kısa mesafe taşımaları aynı gün içinde bitiriyoruz. Size en iyi hizmeti ve en iyi şehir içi evden eve nakliyat fiyatlarını sunabilmemiz için önceden görüşmek ve  bilgi alışverişinde bulunmak en iyi yoldur.

Ankara Evden Eve Nakliyat