Ankara Adana Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar ?

Ankara Adana ev taşıma fiyatları konusunda bilgilendirme yazımız her detaya değinmektedir. Ancak şunu başta söyleyelim eşyaları görmeden yeterli verileri almadan kaba taslak fiyat vermek çok sağlıklı değildir. Biz Adana evden eve nakliyat firması olarak bu konuda son derece hassas davranıyoruz.

Adana Ankara Ev Taşıma Fiyatları Tahmini

Bizden Adana Ankara arası ev taşıma talebinde bulunan müşterilerimize ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Bu hizmet esnasında evinizi uygun olduğunuz bir anda ziyaret ederek tespit yapıyor ve sizi bilgilendiriyoruz. Asansörlü taşımacılık ve diğer işlemler için uygunluk kontrol ediliyor.

Adana Ankara ev taşıma fiyatları için net olarak konuşmak yanlıştır. Her geçen gün yakıt ve diğer kullanılan malzemelere zam gelmektedir. Bu yüzden anlık olarak fiyatlandırma yapmak en doğrusudur. Bazı müşteriler 2 ay önceden arayıp fiyat almaktadır. Ancak 2 ay sonra ne olacağını kimse bilemez.

adana ankara ev taşıma fiyatları

Örnek Adana Ankara Ev Taşıma Fiyatları Listesi

 • Adana Ankara 1+1 ev taşıma fiyatı : 3750 ₺  asansörsüz
  • Adana Ankara 2+1 ev taşıma fiyatı: 4500₺ asansörsüz
  • Adana Ankara 3+1 Ev Taşıma Fiyatı : 5000₺ asansörsüz

Bu fiyatlar örnek fiyatlardır. Asansörsüz den kastımız yeni ev 1. kat ve eski evde en fazla  2. kat olması durumundadır. Yüksek katlarda her iki taraf için ortalama 1000 ₺ fark çıkacaktır. Ayrıca Ankara evden eve nakliyat için de anlaşmalı olduğumuz  firmalar mevcuttur.

Siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz telefonda verilen kaba taslak fiyatlara itibar etmeyiniz. Firmanın eşyalarınızı görmesini sağlayınız. Hatta sözleşme yaparak işinizi garanti altına almanızdır. Bazı kişi ve ya kuruluşlar başta ucuz fiyat verir ve daha sonra çeşitli bahaneler ile fiyatları yükseltmektedir. Bu gibi durumlara maruz kalmamak için sağlam adımlar atmanızı öneriyoruz.

Tedbir Nakliyat Ne Yapar?

Adana Ankara arası ev taşıma için bize ulaşın. Gelip eşyalarınızı görelim böylelikle tanışmış da oluruz. Anlaşma sağlanır ise sözleşmemizi yapalım. Sigorta işlemleri ,teslim alma ve teslim etme tarihlerini belirleyelim. Bizden tam olarak nasıl bir hizmet istediğiniz anlayalım ve Adana Ankara evden eve nakliyat planını sorunsuz oluşturalım.

Firmamız da kapalı kasa ev taşıma araçları mevcuttur. Şehirler arası nakliyat işlerinin tümünde eşya bedelince yol sigortası yapılmaktadır .Sigortalı taşımacılık eşyalarınızı garantiye almanın en iyi yoludur.

asansörlü taşımacılık

Asansörlü Taşıma Hizmetinin Avantajları Nelerdir

Her geçen gün kalabalıklaşan şehirlerde, çok yüksek katlı binalar ve siteler inşa edilmektedir. Ayrıca bazı apartmanların merdiven boşlukları, çok dardır. Bu nedenle asansörlü taşıma hizmeti, nakliyat hizmetlerinde eşya taşımada kullanılmaktadır. Firmamız eşyaları, dar merdiven boşluklarında herhangi bir hasar görmemesi için asansörlü taşıma hizmetiyle eşyaların güvenli bir şekilde araca yerleştirilir.

Adana Asansörlü taşımacılık hizmeti günümüzde artık taşımacılık anında olmazsa olmaz seçenek haline gelmiştir. Hem mükemmel bir nakliye sağlamakta hem de profesyonelce bir çalışma sistemi içerisinde olmasını sağlamaktadır. Ayrıca zamandan tasarruf en önemli detaydır. Asansörlü taşımacılık sistemi kullanımı nakliyat fiyatlarına yansıyacak özelliktedir. Bu fiyatlandırmalar ekspertiz görüşmeleri esnasında ilgili firma tarafından ayrıntılı olarak sunulur.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

İnşaat alanında yaşanan gelişmeler sayesinde yüksek katlı binalar inşa edilmeye başlandı. Yüksek katlı binalar her ne kadar kullanışlı olsa da bu binalara eşya taşımak bir hayli zorlaştı. Dar merdivenler ve küçük koridorlar bu alanlarda eşya taşımayı nerdeyse imkansızlaştırdı. Bu gibi durumlarda teknolojiden faydalanan nakliyat firmaları asansörlü taşımacılık hizmeti veriyor. Asansörlü mekanizmaya sahip bu sistem sayesinde kat sayısı kaç olursa olsun tüm eşyalar kolay ve hızlı bir şekilde taşınıyor.

Bina dışına monte edilen sistem üzerinde bulunan eşyayı raylı sistemi sayesinde istenilen kata kolay bir şekilde çıkartıyor ve yine aynı kolaylıkla indirebiliyor. Zamandan ve iş gücünden kazandıran bu sistemi işini profesyonel olarak yapan kurumsal nakliyat firmaları müşterilerine sunuyor. Adana evden eve Nakliyat firması seçiminde önemli bir rol oynayan asansörlü taşımacılık hizmeti mutlaka seçtiğimiz nakliyat firmasında sorgulanmalıdır. Eşya güvenliği ve zaman açısından büyük bir avantaj sağlayan asansörlü taşımacılık hizmetini Asansörlü evden eve nakliyat firmalarında uygun fiyata bulabilirsiniz.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Taşınma sürecinin en stresli kısmı eşyalarımızın taşınma esnasında zarar görme korkusudur. Maddi açıdan değerli olan buzdolaplarınız, çamaşır makinalarımız, bulaşık makinalarımız ve ankastre gruplarımız oldukça hassas eşyalardır ve en ufak bir çarpma ve devrilmede maddi açıdan büyük külfete sebep olabilirler. Mobilya grubunda yer alan koltuk ve kanepelerimiz de yırtılma ve her türlü zarara açık eşyalarımızdandır. Bu eşyalarımız her ne kadar iyi bir paketleme yapılsa da öngörülemeyen bazı kazalara uğrayabilir. Bu gibi olumsuzluklara karşı eşyalarımızı koruma altına alan sigortalı taşımacılık hizmeti mutlaka nakliyat firması seçiminde sorgulanmalıdır.

İmza ile sözleşme altına alınan sigorta hizmeti eşyalarınızın her türlü zarara karşı güvence altına alınmasını sağlar. Kurumsal olarak hizmet veren nakliyat firmalarının müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu sigortalı taşımacılık hizmeti taşınma sürecinin ilk aşaması olan paketleme ile başlar ve son aşama olan eşyaların yeni adresimize yerleşmesine kadar eşyalarımızı güvence altına alır. Ev taşıma hizmetinde sizlere profesyonel olarak çalışmaktayız.

Adana evden eve  firması seçiminde önemli bir faktör olan sigortalı taşımacılık hizmeti ile tüm eşyalarımız güvende olur ve bize yeni adresimizin keyfini çıkarmak kalır. Asansörlü Adana evden eve nakliyat firması sunduğu sigortalı taşımacılık hizmeti ile tüm eşya gruplarınızı güvence altına alıyor. Firma ile iletişime geçerek tüm eşya taşıma işlemlerine teklif ve hizmet alabilirsiniz.

 

ev taşırken buzdolabı fişi ne zaman çekilir

Ev Taşırken Buzdolabının Fişi Ne Zaman Çekilmeli

Her ev eşyasının kendine has taşıma yöntemleri vardır. Beyaz eşyalar  ,buzdolapları ve elektronik eşyalar ayrı özenle taşınmalıdır. Bunların başında en hassas eşyalardan buzdolabı taşımak da ayrı bir hassasiyet gerektirir. Ev taşırken buzdolabının fişini çekmek için de  bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Taşınma günü gelmeden bir gün önce buzdolabı içinde bozulabilecek gıda maddelerini tüketmeye başlayın.

Bu tür gıdaları komşularınızın dolaplarında saklamak da bir yol olabilir. Eğer derin dondurucunuz var ise akşamdan koyarak bir daha derin dondurucu kapağını açmaz iseniz taşıma işlemi bitene kadar muhafaza edebilirsiniz. Tabi bu durum şehir içi ve ya şehirler arası nakliyat için geçerlidir. Adana evden eve nakliyat sırasında bu konuda daha da dikkatli olmak gerekir. Çünkü Adana gerçekten yaz aylarında çok sıcaktır ve gıdaların bozulma süresi kısalmaktadır.

Buzdolabı Fişini Ne Zaman Çekmelisiniz ?

Adana asansörlü taşımacılık şirketleri profesyonel çalıştığından işi yarım günde bitirebilir. Ev taşırken buzdolabının fişini tüm eşyalar araca yüklendik ten sonra çekebilirsiniz. Dolayısı ile en son araca yüklenen buzdolabını son ana kadar kullanabilirsiniz. Buzluk kısmında buluna gıdaları eğer mesafe yakın ise çıkarmanıza gerek yok . O şekilde paketleme yapılabilir. Adana asansörlü taşımacılık yapılacağı için ağır da olsa taşınmasında her hangi bir zorluk olmayacaktır.

Ancak Adana şehirler arası nakliyat hizmeti alacak iseniz durum değişir. Mesafe uzun olduğundan içinde bulunan gıda maddeleri bozulur ve dolabınızın koku yapmasına neden olabilir. Adana şehir içi nakliyat sırasında çok fazla sorun olmayacaktır.

ev taşırken buzdolabı fişi ne zaman çekilir

Ev Taşırken Buzdolabı Fişi Ne Zaman Takılmalıdır ?

Buzdolabı içinde bir gaz dolaşım sistemi vardır. Taşınma esnasında gaz deposundan borulara gidebilir ve soğutma yapmaz. Bu yüzden taşıma işlemi bittik ten 1 saat sonra buzdolabı fişini tekrar takıp çalıştırmanızda sorun yoktur. Bizim tavsiyemiz eğer acil bir durum yok ise bekleme süresini 2 saate çıkarmanız yönündedir. Hatta markanızla ilgili teknik servise de danışabilirsiniz.

Taşınırken Buzdolabı İçindekiler Ne Yapılır ?

Taşınırken buzdolabı içindeki sıvı gıdaları önceden tüketmeniz gerekir . Aksi halde dolap içine hatta eşyalarınızın üzerine dökülür. Kuru gıdalar zaten ev taşıma firmaları tarafından koli ve ya taşıma sepetlerine koyulur. Buzluk kısmında bulunan  gıdalar da   o şekilde bırakabilirsiniz. Olduğu gibi paketlenir ve taşınır.

taşınırken lazım olan şeyler

Taşınırken Lazım Olan Şeyler Nelerdir

Yazımızda taşınırken lazım olan şeyler hakkında pratik vermeye çalışacağız. Çoğu insan özellikle genç kuşak ev taşırken zorlanabilir ve acemilik çekebilir. Eşyalar nasıl toplanacak, mobilyaları kim söküp takacak ,beyaz eşyalar için usta çağırmak gerekir gibi pek çok bilinmeyen konu karşılarına çıkar. Öncelikle hayatında ilk defa Bir Adana evden eve nakliyat firması ile çalışacak kişiler firma seçerken temkinli olmalıdır. Çünkü her firmanın verdiği hizmet farklı olabilir.

Taşınırken Size Neler Lazım Olacak ?

Taşıma şirketleri neleri yapacak isterseniz önce ondan bahsedelim. Ev taşıma firmaları mutfak eşyaları gibi küçük eşyaları toplar ,beyaz eşyaları söker ,mobilyaları söker takar. Kısacası kaba eşyaları paketleme ve montaj işlerini yapar. Taşınırken size koli,bant gibi eşyalar lazım olacaktır. Elbiselerinizi ve kişisel eşyalarınızı toplamak için bunlara ihtiyaç duyarsınız.

Temel olarak ilk taşındığınızda eşyaların yerini bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu yüzden kendinize bir çanta ve koli ayarlayın. Bu koliye kumandalar,kimlik gibi önemli evraklar kısacası yeni evde acil lazım olacaksa eşyaları bilindik şekilde yükleme yaptırın.

Temel temizlik malzemeleri – Yeni evinizde o ilk, görkemli anı hayal ettiniz. Dolaplar geniş, zeminler pırıl pırıl ve tuvaletler temiz. Ama değiller. Muhtemelen, taşındığınız evin, vardığınızda en iyi durumda olmayacağıdır. Önceki sahipler, siz taşınmadan önce yeri temizlemiş olsalar bile, evde hala köşelerde saklanan birkaç toz tavşanı olacaktır – bahsetmiyorum bile, yerlerin hareket sırasında biraz kirleneceğinden emin olabilirsiniz. Birkaç yer değiştirmeden sonra, taşınmanın ilk gününde elinizin altında temizlik malzemelerine sahip olmanız gerektiğini zor yoldan öğrendim. Yanınızda getirmeniz gereken bazı malzemeler şunları içerir:

 • Kağıt havlu
 • Yüzeyleri ve buzdolabının içini sterilize etmek için çok amaçlı temizleme spreyi ve clorox mendiller
 • Küçük vakum veya el tipi vakum
 • Bulaşıklar için paçavra ve süngerler
 • Bulaşık makinesi deterjanı
 • Çamaşır deterjanı
 • Süpürge ve faraş
 • Tuvalet kaşığı temizleyici

Piller – En çok gözden kaçan öğelerden biri de, bir hareket için ambalajlama söz konusu olduğunda en önemli öğelerden biri olur: piller! İnan bana, ilk hafta onlara ihtiyacın olacak. Çalışmayan bir TV kontrolü veya bip sesini kesmeyen bir duman dedektörü olsun, elinizde pillerin olmaması ilk birkaç gün ve gece sizi çıldırtacaktır. İlk gün / gece gücünüzün açık olup olmayacağından emin değilseniz, el fenerine ve tabii ki daha fazla pile ihtiyacınız olacak.

Şarj Cihazları – Son olarak, elektronik şarj cihazlarınızı unutmayın! Bunlar kolayca rastgele bir kutuya atılabilir veya eski evde geride bırakılabilir (tanrı korusun). Herkesin telefon şarj cihazını, bilgisayar şarj cihazını ve diğer önemli şarj cihazlarını ayrı bir çantaya veya kutuya koyduğunuzdan emin olun. Ne de olsa kimse ilk haftasını yeni evinde ölü bir telefonla geçirmek istemez.

Araç Seti – Ne yaparsanız yapın, araç setinizi unutmayın! Eşyalarınızla birlikte paketlerseniz, kutuyu açıkça etiketlediğinizden emin olun. Yeni bir evde yaşamanın ilk günü ve haftasında bir alet çantasına ihtiyaç duyma şansınız çok yüksektir. Henüz duvara resim asmamış olsanız da, yeni evinizin ilk gününde muhtemelen ölçüm bandı ve maket bıçağı gibi basit aletlere ihtiyacınız olacak. Taşımadan önce araç setinizin aşağıdaki öğeleri içerdiğinden emin olun:

 • Çekiç
 • Çok boyutlu tornavidalar
 • Ölçüm bandı
 • Pense
 • Maket bıçağı (kutuları açmak için)

 

Ankara Evden Eve Nakliyat