asansörlü taşımacılık

Asansörlü Taşıma Hizmetinin Avantajları Nelerdir

Her geçen gün kalabalıklaşan şehirlerde, çok yüksek katlı binalar ve siteler inşa edilmektedir. Ayrıca bazı apartmanların merdiven boşlukları, çok dardır. Bu nedenle asansörlü taşıma hizmeti, nakliyat hizmetlerinde eşya taşımada kullanılmaktadır. Firmamız eşyaları, dar merdiven boşluklarında herhangi bir hasar görmemesi için asansörlü taşıma hizmetiyle eşyaların güvenli bir şekilde araca yerleştirilir.

Adana Asansörlü taşımacılık hizmeti günümüzde artık taşımacılık anında olmazsa olmaz seçenek haline gelmiştir. Hem mükemmel bir nakliye sağlamakta hem de profesyonelce bir çalışma sistemi içerisinde olmasını sağlamaktadır. Ayrıca zamandan tasarruf en önemli detaydır. Asansörlü taşımacılık sistemi kullanımı nakliyat fiyatlarına yansıyacak özelliktedir. Bu fiyatlandırmalar ekspertiz görüşmeleri esnasında ilgili firma tarafından ayrıntılı olarak sunulur.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

İnşaat alanında yaşanan gelişmeler sayesinde yüksek katlı binalar inşa edilmeye başlandı. Yüksek katlı binalar her ne kadar kullanışlı olsa da bu binalara eşya taşımak bir hayli zorlaştı. Dar merdivenler ve küçük koridorlar bu alanlarda eşya taşımayı nerdeyse imkansızlaştırdı. Bu gibi durumlarda teknolojiden faydalanan nakliyat firmaları asansörlü taşımacılık hizmeti veriyor. Asansörlü mekanizmaya sahip bu sistem sayesinde kat sayısı kaç olursa olsun tüm eşyalar kolay ve hızlı bir şekilde taşınıyor.

Bina dışına monte edilen sistem üzerinde bulunan eşyayı raylı sistemi sayesinde istenilen kata kolay bir şekilde çıkartıyor ve yine aynı kolaylıkla indirebiliyor. Zamandan ve iş gücünden kazandıran bu sistemi işini profesyonel olarak yapan kurumsal nakliyat firmaları müşterilerine sunuyor. Adana evden eve Nakliyat firması seçiminde önemli bir rol oynayan asansörlü taşımacılık hizmeti mutlaka seçtiğimiz nakliyat firmasında sorgulanmalıdır. Eşya güvenliği ve zaman açısından büyük bir avantaj sağlayan asansörlü taşımacılık hizmetini Asansörlü evden eve nakliyat firmalarında uygun fiyata bulabilirsiniz.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Taşınma sürecinin en stresli kısmı eşyalarımızın taşınma esnasında zarar görme korkusudur. Maddi açıdan değerli olan buzdolaplarınız, çamaşır makinalarımız, bulaşık makinalarımız ve ankastre gruplarımız oldukça hassas eşyalardır ve en ufak bir çarpma ve devrilmede maddi açıdan büyük külfete sebep olabilirler. Mobilya grubunda yer alan koltuk ve kanepelerimiz de yırtılma ve her türlü zarara açık eşyalarımızdandır. Bu eşyalarımız her ne kadar iyi bir paketleme yapılsa da öngörülemeyen bazı kazalara uğrayabilir. Bu gibi olumsuzluklara karşı eşyalarımızı koruma altına alan sigortalı taşımacılık hizmeti mutlaka nakliyat firması seçiminde sorgulanmalıdır.

İmza ile sözleşme altına alınan sigorta hizmeti eşyalarınızın her türlü zarara karşı güvence altına alınmasını sağlar. Kurumsal olarak hizmet veren nakliyat firmalarının müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu sigortalı taşımacılık hizmeti taşınma sürecinin ilk aşaması olan paketleme ile başlar ve son aşama olan eşyaların yeni adresimize yerleşmesine kadar eşyalarımızı güvence altına alır. Ev taşıma hizmetinde sizlere profesyonel olarak çalışmaktayız.

Adana evden eve  firması seçiminde önemli bir faktör olan sigortalı taşımacılık hizmeti ile tüm eşyalarımız güvende olur ve bize yeni adresimizin keyfini çıkarmak kalır. Asansörlü Adana evden eve nakliyat firması sunduğu sigortalı taşımacılık hizmeti ile tüm eşya gruplarınızı güvence altına alıyor. Firma ile iletişime geçerek tüm eşya taşıma işlemlerine teklif ve hizmet alabilirsiniz.

 

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Evden Eve Nakliyat