Adana Asansör Kiralama

Son yıllarda inşaat sektörünün hızlı gelişimi ve artan binalarla birlikte birçok ev seçeneği de sizlere sunulmuştur. 1+1, 2+1, 3+1 gibi artan, rezidanslar ve plazalara kadar ulaşan seçeneklerle Türkiye'de neredeyse kişi başına bir ev düşmektedir. Şehir dışına eğitim amaçlı giden öğrencilerden, başka şehre yeni atanmış memura, yeni evli çiftlerden ev değiştirmek isteyen ailelere kadar neredeyse hemen herkes ev taşıma serüvenine hayatında en az bir sefer de olsa dâhil oluyor.

Bu taşınma süreci ise kişileri yoran bir paketleme ve taşıma sürecine dönüşüp strese sebep oluyor. Böyle durumlarda akla gelen ilk kurtarıcılardan biri de evden eve taşımacılık ve birçok hizmet sunan nakliye şirketimiz oluyor.

Günümüz şartlarında artık evden eve taşınmak eskiden olduğu gibi günlerce süren, uzun süreçler olmaktan çıktı. Buna en çok katkısı olan nakliye firmalarının bazı ekstra avantajlarının olmasıdır. Adana asansör kiralama hizmetimiz sayesinde taşınma işlerinde çok büyük kolaylıklar sağlanmaktayız.

Asansör Kiralama Nedir?

Adana asansör kiralama sektöründe büyük bir adım atarak, taşımacılık ve nakliye işlemlerinde büyük bir kolaylık sağlamaktayız. Asansör sistemi kabaca yüksek katlı binalara dışardan kurulan bir asansör sistemiyle eşyaların taşınması işlemidir. Asansör sisteminin kullanılmadığı eski dönemlerde hangi kat olursa olsun bu taşıma işlemini taşıma elemanları üstlenmekteydi.

Birçok katı eşyalarla beraber tırmanmak zorunda kalan personel, hem yorgunluk hem de bıkkınlığın verdiği bir psikoloji ile istem dışı işini tüm işlevselliği ile yapamamaktaydı. Bu olumsuz şartlar, binada herhangi bir yük asansörü bulunmaması, merdivenlerin çok dik ve dar yapıda olması gibi sebeplerle taşıma esnasında merdivene eşya ile sığamama, dönüşlerde eşyaları sürtmek, çizmek gibi durumlar ya da eşyaların düşürülmesi gibi bazı olumsuz sonuçlar doğurmaktaydı. Bu da hem müşteri hem de şirket çalışanları için istenmeyen ve hoş olmayan bir durum olmaktaydı.

adana asansör kiralama
adana kiralık asansör

Nasıl Taşınır?

Yük kamyonunun arkasına yerleştirilen taşıma asansörümüz çok katlı binaların neredeyse tepesine kadar ulaşmaktadır. Bu araç raylı bir kızak sistemiyle çalışır. Bu raylı kızak üst katlara doğru çıkıldıkça açılarak yükselen bir sistemdir.

Ray üzerindeki asansör kabini ağır yükleri taşıyabilecek ve bir zarar görmeyecek kalitede üretilmişlerdir. Asansör kabini yaklaşık 2,5 metre uzunluğa sahiptir. Eşyalar alınacak bölgeden alınıp binanın dış cephesi üzerinden balkon ya da teraslara güvenli bir biçimde bırakılır.

Asansör Sistemi Ne Avantajlar Sağladı?

Şirketimiz tarafından her ne kadar güvenlik önlemleri alınsa da yaşanabilen bazı kazaların önüne geçmek insan gücüyle mümkün değildi. Adana asansör kiralama sistemimizin taşımacılık sektörüne girmesiyle bir hareketlilik başladı. Yüksek katlara rahat ulaşım sağlayan asansörlü taşımacılık sistemimiz, aynı zamanda hem müşteri hem de çalışanlar için güvenli bir hal aldı ve eşyalarda istenmeden oluşan hasarlar minimum seviyeye düşürüldü. Eşyalar, modüler yapıdaki araçlarla neredeyse 20. kata kadar güvenli bir şekilde balkon veya teraslara indirilmektedir.

Daha Hızlı, Daha Pratik

Hem daha hızlı hem de daha güvenli bir şekilde taşımacılık sağlayan Adana asansör kiralama hizmetimiz ile bu taşınma süreci gerginliğinden en hızlı şekilde kurtulmanız mümkün olacaktır. Pratik yapısı ve boyutları ile her türlü dar sokak ve alanlara girebilmekte olan bu modüler araçlar, müşteri talebi doğrultusunda istenildikleri anda taşıma elemanlarımız sayesinde hizmet vermekteyiz.

Yüksek katlara kadar ulaşabilen ve iş güvenliği sağlayan bu araçlar zaman kaybını önleyerek güvenle eşyalarınızın taşınması için çok büyük bir kolaylık olmaktadır. Eşyaların dar girişlerden sığmaması, bina girişlerinin yeterli alanı bulunmaması ve zahmetli iş gücünün engellenmesi için tasarlanan bu asansör sistemleri son zamanlarda ortaya çıkmış en pratik taşımacılık sağlayan ekipmanlardan biri haline gelmiştir.

Asansör Kiralama Hizmeti

Alanında adını duyurmuş, profesyonel bir ekip ve elemanlarıyla sektörde güven sağlamış bu firma tarafından sağlanması gereken bu hizmet için güvenirlik ön plandadır. Eşyalarınızın doğru ambalaj ve paketleme işlemlerinden sonra hasar veya bir deforme oluşmadan, evden eve taşınması sizler için ön planda olmalı ve bizler de şirketimiz olarak sizlere bunu sağlamakla yükümlüyüz.

 

Ankara Evden Eve Nakliyat